Hakkımızda

Nettsted ile BaşarıGelişimBüyüme

Hikayemiz & Hedeflerimiz

2017 Aralık ayında Balıkesir’de şahıs firması kurulan firmamız, internet reklamcılığı, marka tanıtımı, kurumsal kimlik, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, web yazılım, hosting, arama motoru çalışmaları, seo danışmanlığı gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Balıkesir’de faaliyet gösteren firmamızın yerli ve yabancı müşterileri ve iş ortakları bulunmaktadır. Nettsted Limited’i dijital reklam ve SEO alanlarında ülkemizi gururla temsil edecek bir yapıya kavuşmasını sağlamak öncelikli hedeflerimizdendir. Bu bağlamda firmamız Avustralya, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde faaliyet göstermektedir.

Bu ülkelerde geniş bir iş ortaklığı ve müşteri hacmine sahibiz.  Firmamızın şu an Karadağ’da şubesi de bulunmaktadır. Var olan şube sayımızı dünyada daha çok artırarak firmamızın değişik ülkelerde reklamcılık pazarına girmesi bizler için bir diğer önemli hedeftir. Firmamız müşteri ilişkilerine önem vermektedir. Bu yüzden müşterilerimizin memnuniyeti bizim için de önemli bir esastır. Bu yüzden takım çalışmalarımıza müşterilerimiz de takdir ederlerse, kendilerini ya da kendi çalışanlarından birini davet ediyoruz. Hizmetlerimizi hızlı bir şekilde sağlıyoruz.

Nettsted Limited'e Özel Servisler

Şirketinizin büyümesiyle, biz de büyüyoruz.

Uluslararası Reklamcılık

Hayallerinizin gittiği yerde biz varız... Nettsted Limited dünyanın herhangi bir ülkesinde sizin reklamınızı yayınlayabilir. Hem de dünyanın en tanınmış yayın firmalarıyla! İngilizce veya Türkçe konuşulan herhangi bir ülkede arama motoru optimizasyonunuzu yapabilmekteyiz.

Kesin Sonuç

Nettsted Limited'in çalışmalarının tamamı kesin ve vaad edilen sonuç elde edilene kadar bıraklmamaktadır. İşinize değer biçtiğimizin dışında extra olarak kar amacı gütmeksizin, sizi hedeflerinize ulaştırabiliriz. Bu sayede müşterilerimiz bizlere markalarının tanıtımını ve optimizasyon çalışmalarını gönül rahatlığıyla yaptırabilmektedir.

İşinizi Proje Haline Getiriyoruz

Hangi sektörden olursanız olun, ilk önce sunduğunuz servisi ve ürünleri tanıyoruz ve işiniz hakkında derin bir araştırmaya gidiyoruz. Proje departmanımızda işleriniz şekillendirildikten sonra çalışmaya koyuluyoruz. İşiniz hakkında yaptığımız projeleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

UX + SEO

UX yani kullanıcı deneyimi bugün Arama Motoru Optimizasyonu'nun değişmez parçalarından biri... Siteleriniz için yaptığımız çalışmalarda kullanıcı deneyimini artırmaya yönelik düzenlemelerde bulunuyoruz. Bu da dolayısıyla hem müşteri hem de ziyaretçi potansiyelini artırıyor.

corporate19-empty-banner

Nettsted ile başarılı bir kurumsallaşma ya da pazar büyütme çalışmasına hazır mısınız!

Ücretsiz Analiz Fırsatından Faydalanın ve Sizin İçin Teklifimizi Görün

Nettsted Limited İçin Söylenenler

Google ve Diğer Platformlarda Nettsted Limited Hakkında Yapılan Yorumlar
Nettsted is the best SEO agency I have hired. They are very responsive and do more than required to help my site grow. Technical services are also provided so if you need help re-configuring something on your site, they will be there to help you. Luckily, their services are also affordable for small website owners like me. Thanks for everything!

Rodney KimCEO - Anime LA LLC.

We are a company located in Bern, Switzerland. Mr & Mrs Sonmez helped us to improve our business. We appreciate their hard working and we also looking forward to work them again.

VladFOUNDER - Berneul Cheese

I am based in the United Kingdom and have been looking for some SEO work for my sites, I chose them after searching around and I must admit I am very pleased with the results! Their team have been very professional and friendly. Will definitely recommend to my friends. Gule Gule 🙂

Oscar KevinOwner - Chelsea Fan Website

10 Seneden fazla bu sektörde olan biri olarak şu ana kadar en doğru seo uygulamalarını kendilerinde gördüm. Çok doğru ve sağlıklı çalışıyorlar kendileri ile tanıştığım ve çalışma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Kalıcı bir google sıralaması için mutlaka görüşülmeli..

Aydın EvrimWeb Designer

Burhan bey detaylı bir çalışma süreci ile uzun süredir gerek hantallığı gerekse kronikleşmiş sorunları olan sitemize uzun ve detaylı, temiz ve iyi niyetli bir çalışma yaptı. Temiz dedim çünkü sitemizde iş yapsın diye sitemizi emanet ettiğimiz adamlar sitemize coinhive yerleştirmekte, iyi niyetli dedim çünkü kendisinden kaynaklanmamış sorunlara dahi büyü bir özveri ile el attı. Bu yüzden Sönmezajans ekibi ve Burhan bey r10 camiasında iyi işler yapacak ve bu yaptıkları işler ile hem ses getirecek, hem de çokca dost kazanacaktır. Bu yorumu hür irademle ücretli bir çalışmam için yazıyorum bu çalışma referans bir çalışma değildir. Bu yazı kendilerine karşı oluşmuş büyük bir güven sonucu yazılmıştır. Ticari ve iş ahlakı açısından bu ekip gözü kapalı güvenilecek bir ekiptir.

-Owner

Son zamanlarda çok yavaşlayan resim ağırlıklı gmetrix ve page insight gibi yerlerde % 40 ların altında olan sitemi Nettsted Limited’e teslim ettim , 2 gün gecesi gündüzü sitem ile ilgilenip calışmasını yaptılar, Bu esnada sohbeti muhabbetide kesmediler. 2 günün sonunda sitemin calışmasını bitirdiker optimizasyonu seosunu herşeyini tam olarak halletiler ,sitemin hızı gmetrix’de 96’ların uzerine çıktı , ve hit almaya başladı. Bu firma ile tanıştığım için çok memnun oldum bundan sonra diğer projelerim için kapsını çalacağım adamdır. Herşey için teşekkürler, ellerinize sağlık.

Hakan Serin