Cep Hastanesi


Portföy Description

Cep Hastanesi ile İÇ SEO konusunda uzun bir çalışmamız oldu. 2017 yılından 2018 yılına kadar süren çalışmamızda müşterimizin bütün İç SEO ve Teknik SEO operasyonlarını yönettik. Yaptığımız çalışmalar sonucunda site ile kullanıcının etkileşim oranı %25 daha fazla arttı. Sitede gerekli olan schema çalışmaları gerçekleştirildi. Rich snippet kodları entegre edildi.

Lokal SEO çalışması sadece site çapında yapılan uygulamalar ile yapıldı. Bunun yanı sıra müşterimizin CSS, HTML ve PHP olarak istekleri yerine getirildi. Var olan dizayn çalışması geliştirildi. Link inşaası çalışmaları konusunda firmanın yöneticisine danışmanlık yapıldı. Rekabet analizleri ve anahtar kelime analizleri yapıldı. Bu çalışma sonunda hem iyi bir müşteri hem de iyi bir iş arkadaşı kazandık.

Portföy Details

Gayet başarılı bi firma. Verdiğimiz işleri, google optimizasyonu, eklentisiz site hızlandırma kodlarının düzenlenmesi ve daha fazlasını başarılı ve titiz bir şekilde tamamlanmıştır. Gösterdikleri ilgiden ve yapılan işlerden dolayı teşekkür ederim.

Orhan DenizhanCEO