Remsa Mayo


Portföy Description

2018 yılında Remsa Mayo ile başlayan arama motoru optimizasyonu çalışması maceramız bugün hala daha sürmektedir. Bizler için olduka keyifli hale gelen bu çalışmanın neticesinde firmanın satışları bir sene öncesinin yaklaşık 3 katı kadar arttı. Geri dönüşüm ve siteyle etkileşim oranları arttı. 2020 yılı için yeni hedefler koyduk, yeni bir marka oluşturduk ve uluslararası pazarda boy göstermeye başladık.

Firmanın satışlarının artması dolayısıyla, firma için e-ihracat çalışması yaptık. Yaptığımız e-ticaret sitesinde uluslararası bir marka oluşturduk. Bu markanın projesini, burkini remsa adlı çalışmamızda inceleyebilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi
Bir Balıkesir firması olan Remsa Mayo için internet üzerinden reklam ve marka tanıtım faaliyetlerini yaptık. Firma sahibi olan Esad bey ile uyum ile çalışmanın faydalarını gördük. Sitenin analizini yaparak, 4 aylık bir proje hazırladık. Aldığımızda günlük arama sonuçlarından gelen günlük 200 müşteri potansiyele sahip olan sitenin sadece arama sonuçlarından potansiyelini 2000'in üzerine çıkardık. Firma için internet üzerinden marka çalışması yaptık. Lokal optimizasyon çalışmalarının yanı sıra ulusal çalışmalar da gerçekleştirdik. İçerik düzenlemesi yaparak ziyaretçilere daha çok hitap eden çalışmalar gerçekleştirdik.
Portföy Details

İnternet sitelerimiz için seo hizmeti alıyoruz . Ayrıca yurtdışı sitemiz için web tasarımı ve yönetimi desteği alıyoruz . Anahtar kelimelerinizde Google da reklamsız ilk sayfada olmak İçin en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Esad AyanCEO