Instagram Reklamları

Instagram’da reklam vererek hem marka değerinizi, hem satışlarınızı ve hem de potansiyel müşterilerinizi mi artırmak istiyorsunuz? Reklamlarınızı en iyi şekilde optimize ederek hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtarak etkileşim almanız ve marka değerinizi artırmanız firma olarak bizim önceliklerimiz arasında.

Instagram son yıllarda kullanım açısından en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında gelmektedir. Kullanım oranı yüksek olmasından dolayı da reklam verenlerin başlıca reklam verdiği mecraların başında gelmektedir. Siz de bu mecrada reklam vermek istiyorsanız, bizi arayabilir ve işletmenizin reklamlarını hemen başlatabilirsiniz.

Instagram, Facebook bünyesinde bir şirket olduğu için Facebook tarafında verilecek olan reklamlar Instagram’da da verilebilmektedir.

indir
instagram-reklam-modelleri

Bizimle İletişime Geçin

05540287426


Instagram Reklamları

Instagram reklamları ile tamamen markanıza yönelik özel olarak oluşturduğumuz hedef kitlelere reklam çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu sayede doğrudan potansiyel müşterilerinize ulaşmış oluyoruz.

Etkili bir reklam çalışması ile en verimli sonucu almanızı sağlıyoruz. 

Hedef Kitle Analizi

Instagram’da yer alan hedef kitlenize özel reklam çalışmaları yapıyoruz.

Alışverişe Yönelik

Tüm reklam çalışmalarımız müşterilerinizin alışveriş yapmasını teşvik edecek şekilde planlanır.

Sürekli Takip

Reklamlarınız yayınlandığı anda tüm süreci takip edebilir konumda oluyorsunuz.

Yeniden Pazarlama

Markanızı tekrar hatırlamaları için müşterilerinize özel reklamlar sunuyoruz.