Sosyal Medya Yönetimi

Dijital pazarlamanın en önemli ayaklarından biri olan sosyal medya yönetimi deneyimini bizimle en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Instagram, Pinterest, Facebook, Twitter, Reddit gibi sosyal medyada mecralarında bulunan hesaplarınızı yönetebilir, potansiyel müşteri portföyünüzü artırabiliriz. Doğal takipçi kazandıracak methodlarımızla müşterilerinize en yeni ürün ve dizaynlarınızı tanıtabilirsiniz.

Bizi şimdi arayın!

Daha fazla bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçin

Sosyal Medya Yönetimi ile Dijital Pazarlama Stratejinizi Tamamlayın.

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ve iletişimin küreselleşmesiyle beraber sosyal medya yönetimi kavramı hayatımıza dahil olmuş, iş hayatının dinamikleri arasında vazgeçilmez bir yer edinmiştir.

Medya yönetiminin sosyal platformlara geçiş yapması bu sektörün gelişimini sağlamış ve konusunda uzman kişi/kurumlardan danışmanlık alma ihtiyacı gelişmiştir. Böylece sosyal medya platformlarında profesyonelce var olmanın da rekabeti doğmuştur.

Sanal rekabet profesyonellik ve sanal ortamda kurumsallığın gerekliliğini de ön plana çıkarmıştır.

Firmamız Nettsted ile danışanlarımıza sosyal medyayla alakalı çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Zaman yönetiminizi sağlamak ve doğru stratejiler geliştirmek için profesyonel ekibimize danışabilir, site analizinizin yapılması ve profilinizi belirlemek adına firma desteğimize başvurabilirsiniz.

sosyal-medya-yonetimi-2
sosyal-medya-yonetimi

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

444 63 02

Atatürk Mahallesi, Bandırma Cad.,No:43, D:3

Karesi/Balıkesir

Sektör Analizi

Bulunduğunuz sektörü araştırıyor, bu araştırmalara göre bir sosyal medya strateji planı çıkartıyoruz.

Rakip Analizi

Aynı sektörde olan rakiplerinizi analiz ediyor, onların sosyal medya stratejilerinden daha etkili bir strateji ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Hedef Kitle Analizi

Potansiyel müşteriniz olabilecek hedef kitlenizi analiz ediyor, onların ilgi alanlarına göre gönderiler planlıyoruz.

Raporlama

Çalışma sürecimiz içerisinde yapılan tüm işlemler belirli periyodik aralıklarla tarafınıza rapor halinde sunulur.

Sosyal Medya Yönetimi Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Sosyal medya yönetimi sırasında bazı önemli noktalara dikkat ediyor ve stratejinizi buna göre oluşturuyoruz.

Sosyal medya yönetiminde hedef kitle belirleme kritik rol yer almaktadır. Firmamız satışını yapmak istediğiniz ürünün ya da servisin niteliğine göre hedef kitle belirlemektedir. Hedef kitle belirlemede yaş, cinsiyet, coğrafik konum ve ilgi alanları en önemli unsurlardır. Biz de bu önemli unsurları göz önünde bulundurarak stratejinizi şekillendirir ve hesap yönetiminizi gerçekleştiririz.

Sosyal medya paylaşımlarımızın içerikleri özgün olması bizi arama motorlarında üst seviyeye çıkaracaktır. Aynı zamanda içerik yönetiminde başarılı olursak hedef kitleye ulaşmamız da o kadar kolay olur.  Böylece sosyal medya yönetimi daha kaliteli hale gelmektedir.  

Sosyal medya yönetiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta rakip analizidir. Şöyle ki rakip firmaların paylaşımları değerlendirmeye alınıp daha çarpıcı ve özgün olmasına dikkat ederek paylaşımlarda bulunmamız gerekmektedir.


Merak Ettikleriniz

Merak Ettiğiniz Soruları Sizin İçin Yanıtladık
Piyasada, çok ürün üreten değil, müşterisini belirlemiş olan firmalar pazarda en büyük potansiyele sahip olur.Bu süreç tabbi ki kısa zamanda olmayacaktır fakat Nettsted Limited-SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı ile çalışarak bu süreci hızlandırabilirsiniz.
Reklam dönüşümlerinden beklenti oranınız bütçenizi belirleyici en temel etken olacaktır. Nettsted Ajans olarak başlangıç reklam bütçenizi belirleyip size sunuyoruz. Onayınız ile birlikte reklam setlerini oluşturmaya başlıyor ve reklamlarınızı yayına alıyoruz.
Sosyal Medya, kullanıcısının kendi ürettiği içeriği yayınladığı ve paylaştığı online bir ağdır. Sosyal medya birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır ve sosyal medya kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır..Markanızın bilinirliğini arttırmak ve daha çok müşteriye sahip olmak istiyorsanız sosyal medya platformlarında mutlaka yer almalısınızSosyal medya yönetimi; Dijital ortamda sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını, marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu  bir şekilde   yönetilmesine verilen addır..Sosyal medya yönetimi için profesyonel bir destek almanız gerekmektedir.Eğer sosyal medya yöetimi konusunda yardım almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Tabi ki.(Evet).Bu satış stratejisi yeniden pazarlama(re marketing)alanına girmektedir ve kullanılan reklam türü de bir dönüşüm reklamıdır. Sepete ürünü atıp satın almadan çıkan müşterilere özel reklamlar tasarlayarak reklamı müşterinin karşısına çıkarıyoruz.
Firmanızın sektörü, ürünleri/hizmetleri, ihtiyaçları, kurumsal kimliği içerik paylaşım planlamasını yaparken göz önüne aldığımız unsurlardır. Nettsted ile firmanız arasındaki sosyal medya yönetimi için yapılacak toplantıdan sonra içerik paylaşım sayısı netleşmektedir.
Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter,Pinterest
Sosyal medya hesaplarının raporlamaları 15 veya 30 günlük periyotlar şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu raporlarda, verilergünceldir ve doğru okunması büyük önem taşımaktadır.