Dünyanın birçok ülkesinde farklı dillerde hizmet veren firmamız ile çalışarak yurtiçi ve yurt dışı müşteri potansiyelinizi artırabilir ve satışlarınızı yükseltebilirsiniz. Günümüzde dijital pazarlamada en çok geri dönüşü olan çalışmalarından biri olan SEO ile kampanyalarınızda başarılı olabilir ve az maliyetle satışlarınızı artırabilirsiniz. Çalışmalarımız E-Ticaret ve Kurumsal siteler için yapılmaktadır.

Bizi şimdi arayın!

Daha fazla bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçin

SEO yani arama motoru optimizasyonu web sitenizde yer almaması gereken işlemleri düzenleyerek sitenizin arama motorlarında üst seviyeye çıkmasını sağlar. Bu sayede web sitenizin ziyaretçi sayısında artış olur. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte detaylı ve özenli SEO çalışması sayesinde sizi rekabetinizin yüksek olduğu web sitelerinden öne çıkararak  müşteri potansiyelinizin artmasını sağlıyoruz.

SEO Nedir? 

SEO genel olarak bir web sitesi için yapılan iyileştirmelerin adına verilen tüm çalışmalardır. Arama motoruna bilgi almak ya da ürün aramak için gelen kullanıcıların ilk sayfada gördükleri web sitelerini ziyaret etme ihtimalleri yüksektir. İşte tam da burada firmamız sizin için hazırladığı SEO çalışması ile web sitenizin arama motorunda ilk sırada yer almasını sağlıyor. 

Anahtar kelimelerin arama motoru tarafından algılanması ve eşleşmesi seo çalışmasıdır. Şöyle ki müşterinin arama motoruna yazdığı herhangi bir kelimenin sizin web siteniz ile eşleşmesi çok önemlidir. Nettsted olarak çalışma arkadaşlarımızla sahip olduğunuz web sitesinde yürüttüğünüz çalışmalara veya ürünlerinize ziyaretçilerinizin, müşterilerinizin ulaşabilmesi için anahtar kelime seçimini özenle, web sitenize uygun bir şekilde hazırlıyoruz.

  Arama motorlarının çalışma mantığına göre çalışmalarımızı yürütüyor, siteniz için alaka düzeyi yüksek olan kelimeleri tespit ediyoruz. Bu sayede web sitenizin kullanıcılar tarafından daha görünebilir olmasını sağlıyoruz.

seo-2
seo-1

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.


Kapsamlı Bir SEO Çalışması ile Markanızı En Üst Sıraya Taşıyoruz !

Tamamen bulunduğunuz sektöre göre şekillenecek SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Sizin isteğinize bağlı olarak ister tek seferlik isterseniz uzun vadeli SEO hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Biz sizlerle aynı dili konuştukça daha iyi işler ortaya çıkarabiliriz. İlk önce sizinle bir ön görüşme yaparak isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinliyoruz.

Ardından bulunduğunuz sektöre uygun olarak Anahtar Kelime Araştırması yapıyoruz. Sektörünüze en uygun anahtar kelimeleri bulduktan sonra sektörünüzdeki rakiplerinizi araştırıyor, rakiplerinizin hangi anahtar kelimelerde üst sıralarda çıktığını, hangi bağlantılara sahip olduğunu analiz ediyoruz. Bu şekilde hem kontrollü ilerleyebiliyoruz hem de raporlarınızın daha anlaşılır olmasını sağlıyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Kullanmış olduğumuz profesyonel SEO araçları ile sektörünüze uygun en trend ve size en çok trafik getirecek anahtar kelimeleri buluyor, analiz ediyoruz.

Rakip Analizi

Rakiplerinizin tüm bağlantı kanallarını, içeriklerini takip eder daha iyisini yapmak için analiz ederiz.

Teknik Analiz

Site sağlığınızın iyileştirmek için düzenli aralıklarla teknik analizler gerçekleştirir, bu analizlere göre optimizasyon çalışmalarımızı yaparız.

Raporlama

Performansınızı şeffaf olarak analiz eder ve raporlarız, yaptığımız çalışmaların çıktılarını size teslim ederiz.

Remsa Mayo

Türkiye’nin Önde Gelen Tesettür Mayo Firmalarından

%400 Trafik Artışı

%250 Satış Artışı


SEO Nasıl Yapılır? 

Seo çalışmaları On Page (Site İçi)  Of  Page ( Site Dışı) olarak iki şekilde yapılmaktadır. Site İçi seo web sitenizin barındırdığı içerikler ve tasarımlarıyla ilgili yapılan detaylı bir çalışmadır. Site İçi  Seo’nun temel amacı web sitenize gelen ziyaretçilerin kolaylıkla gezinebilmesidir. Hızlı ve anlaşılabilir bir web sitesi kullanıcı dostu olduğunu kanıtlar. Seo çalışması yapılan bir web sitesinde ziyaretçiler uzun süre rahatlıkla inceleme yapabiliyorlarsa bu sitenizin kaliteli olduğunu göstermektedir.  

Site Dışı Seo site dışında gerçekleşen tüm etkinlik ve paylaşımları kapsamaktadır. Site dışından gelen linkler, sosyal medya paylaşımları ya da bloglar üzerinden sitenize ziyaretçi akışı sağlanmaktadır. Bu sayede bilinirliğiniz artar ve Google’da üst sıralara çıkmanız kolaylaşır.  

30 Günlük Organik Trafik Artışı

seonun trafiğe etkisi

SEO SÜRECİ

A’dan Z’ye adım adım periyodik olarak SEO sürecinizi yönetiyoruz.

Araştırma

Nettsted, SEO anlaşmasından sonra sürecin ilk aşaması olan araştırma ile işe koyulur.

Bulunduğunuz sektörün analizi, web sayfaları, dijitalde yapılan yatırımlar, kullanılan kaynaklar ile ilgili derin bir analiz yapar. Örnek vermek gerekirse: E-ticaret web siteniz var ise bu durumda ürün, fiyat ve model karşılaştırması yapılırken, bir içerik yöneticisi olduğunuzda bu durum Youtube kanal araştırması, sosyal medya hesaplarının incelenmesine kadar gidebilir.

Rakip Analizi

Rakibinizin en iyi sayfalarını ve bu sayfaların trafik aldığı anahtar kelimeleri tespit eder bu yönde bir çalışma yaparız. Rakip sitelerin aldığı en iyi bağlantıları belirleriz. Araştırma neticesinde rekabet içerisinde olacak ve bu rekabette sizi daha iyi bir konuma getirecek stratejiler üretiriz.

Planlama

Yaptığımız her işlem bir plan çerçevesinde ilerlemektedir. Biz de tüm süreç boyunca plana sadık kalırız. Gerekli araştırma ve analizleri yaptıktan sonra sizlerle bir araya gelerek yol haritamızı çıkarırız. Bu yol haritasında bazı dönemlerde sizlerden de isteklerimiz olabilir. Bir takım olarak hep beraber bu süreci en başarılır şekilde ilerletmenin peşindeyizdir.

Uygulama

Tüm hazırlıklarımız tamamsa artık uygulamaya geçebiliriz. Firmanızın ve sektörünüzün ön araştırması yapıldı, rakipleriniz ve rakiplerinizin yöntemleri ile ilgili analizler tamamlandı, bu analizlere göre planlamalar yapıldıysa artık uygulama adımına geçebiliriz.

İlk olarak sitenizin sağlık problemleri üzerine yoğunlaşırız. Bu problemleri kullanmış olduğumuz çeşitli araçlarla ya da manuel olarak tespit eder, giderilmesi için çalışmalar gerçekleştiririz. Sitenin sağlık durumu uygun düzeye geldikten sonra var olan içeriklerinizi revize etme ya da yeni içerik üretme yoluna gireriz. Bu süreç periyodik olarak devam eder.


Neden Biz

Bizi tercih etmeniz için sunduğumuz bazı nedenler

Doğal Yöntemler

Nettsted Tüm Çalışamlarında Doğal SEO Yöntemlerini Kullanır, Hiç bir Şekilde Sitenizi Yapay Yollardan SEO Çalışması Yapılmaz.

Gerçekçi Vaatler

Nettsted olarak olmayacak şeylerden bahsedip sizi umutlandırmayız, performansınızı periyodik olarak büyütmeyi hedefleriz.

Kalıcı Performans

Tüm çalışmalarımız doğru yöntemler ile yapılır. Çalışmalarımızın sonucunda performansınızı kalıcı hale getirir o konumda sabit tutarız.

Şeffaflık

Nettsted olarak bizim için güven ilk sırada yer alır. Tüm süreçlerimizde şeffaf hareket ederiz. Ekstra masraf, komisyon vb. gibi süpriz ücretler çıkmaz.

Merak Ettikleriniz

Merak Ettiğiniz Soruları Sizin İçin Yanıtladık

Arama motoru optimizasyonu sadece Google gibi websitelerin arama sonuçlarında yükselmeye değil, aynı zamanda marka bilinirliğinizin lokal ya da ulusal ya da uluslararası olarak artmanıza yardımcı olmaktadır. Bu da bu çalışmaya paha biçilmez bir değer katar. Kullanıcı deneyimiyle (UX) de alakalı olan bu çalışmalar sayesinde, websitenizi ziyaret eden kişilerin siteniz ile etkileşime geçer ve müşterilerin satın alma ihtimallerinin yükselir.

Firmanızın böyle bir çalışmaya neden ihtiyacı olduğu konusuna gelirsek… Bu çalışma hem potansiyelinizin artmasına hem de daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlar.

Buna şöyle örnek verebiliriz. Günde 10 adet t-shirt satan bir mağaza sadece bulunduğu yere hitap etmektedir. Ancak “t-shirt” kelimesinin Türkiye’de günlük aranma hacmi yaklaşık 5000’dir. SEO sahip olduğunuz sıralamaya göre tüm bu potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlar. Yani örnek olarak verdiğimiz t-shirt kelimesinde eğer firmanız 1. sırada olursa, 5000 kişilik bir potansiyel müşteri edineceksiniz. Eğer uluslararası bir hedef koyarsanız, bu potansiyel daha da artacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları sanıldığının aksine uzun vadede sonuç veren çalışmalardır. Genellikle bu çalışmalar 3-6 ay içerisinde tam olarak Google tarafından algılanmaktadır. Bazı odaklanılan kelimelerde bu daha uzun vadeli olabilmektedir.

Dünyanın önde gelen bazı SEO aracı firmalarının da yaptıkları açıklamalarda kaliteli bir çalışmanın etkisinin yaklaşık 3-6 ay arasında görüldüğü açıklanmıştır. Ancak bazı durumlarda bu çalışmanın etkileri daha da kısa olabilmektedir. Özellikle bariz teknik seo hatalarının ve bazen dil hatalarının düzeltilmesi kısa sürede etkili olmaktadır.

SEO çalışmalarının standart bir ücreti yoktur. Bu çalışma istenen kelimeye göre veya yapılacak projeye göre değerlendirilir. Bazı durumlarda müşterilerimize direkt kelime odaklı çalışmak yerine, daha çok müşteri odaklı çalışmayı da tavsiye edebilmekteyiz.

Bu çalışmalarda, sektörünüzün tüm anahtar kelime portföyünü çıkartıp, sektörde bulunan diğer firmaların rekabetini analiz ederiz. Özellikle sektörün içerisindeki rekabeti düşük (minimum düzeyde diğer firmalar tarafından çalışma yapılmış) ancak aranma hacmi fazla olan aranma kelimelerini tespit edip bunların üzerinde çalışma yaparız. Bu kelimelerde firmanızı üst sıralara taşırız. Bu yolla müşterimiz en kısa sürede netice alabilmektedir.

Kelime bazlı çalışmalar genellikle proje bazlı olan çalışmalardan daha uzun süren çalışmalardır. Bu çalışmamızda da aranma kelimesinin üzerinde araştırmalar yapıp, rakip sitelerin analizini yapmaktayız. Seçilen kelimede rekabeti ve zorluğu ölçerek çalışmalarımızı gerçekleştiririz.

Yurt içi çalışmalarınızı deneyimli kadromuzla yönetebilir; Google arama sonuçlarında yükselme, marka bilinirliği ve tüm teknik SEO çalışmalarınızı yönetebiliriz. Marka bilinirliğinizi artırmak ve daha çok müşteri elde etmenizi sağlayacak bu çalışmalar esnasında, Türkiye’nin en tanınmış sitelerinde de sizleri tanıtıyoruz.

icaret yapmak istediğiniz veya hali hazırda ticaret yaptığınız websiteniz üzerinde proje hazırlıyoruz. Basitçe anlatmak gerekirse, bir hedef kitle çalışması yapıyoruz:

Ticaretini gerçekleştirdiğiniz ürün ve servisler için…

Hakkında bilgi topluyor ve sektörünüzü öğreniyoruz.
Hangi yaşta bireylere hitap ettiğini buluyoruz.
Hangi yerleşim birimlerinde (lokal ise mahallelerde) daha çok satış yapacağınızı tespit ediyoruz.
Lokal veya Türkiye çapında var olan toplam pazarı ölçüyoruz.
Hedef kitlenin yaptığı satın alma aramalarını buluyoruz.
Bu aranmalarda diğer rakip firmalar ile gireceğimiz rekabeti ölçüyoruz.
Hedef kitlenize en kısa zamanda ulaşabileceğiniz çözümler üretiyoruz.
Çalışmaları elde ettiğimiz verilere göre gerçekleştirerek satışlarınızı yükseltiyoruz.

Yurt dışı SEO çalışması istiyorsanız ve ürününüzü dünyanın istediğiniz ülkesine satmak istiyorsanız. Biz yanınızdayız. Bu çalışmamızla yurt dışına satmak istediğiniz hizmet ve servisler ve aynı zamanda e-ihracat ürünleri için müşteriler bulabilir, markanızı bir dünya markası haline getirebilirsiniz. Bunu yaparken ürünlerinizi dünyanın en ünlü sitelerinde tanıtma şansı da bulabilirsiniz.

Herhangi bir ülkede ya da tüm dünyada satışlarınızı mı artırmak istiyorsunuz? Ya da ürünlerinizi sıfırdan e-ihracat ile pazarlamak mı istiyorsunuz? Sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz.

Yurt dışına ticaretini gerçekleştirmek istediğiniz hizmet, ürün ve servisler için…

Öncelikle bilgi topluyoruz ve sektörünüzü öğreniyoruz.
Ürününüzü satabileceğiniz uluslararası ya da yabancı sektörü inceliyoruz.
Yurt içi projelerimiz için de belirttiğimiz şekilde hedef kitelenizi oluşturuyoruz.
Satış yapmak istediğiniz ülkenin ya da uluslararası mecranın toplam pazarını ölçüyoruz.
Sektörde var olan rakiplerinizi inceliyor ve çalışmalara başlanınca yaşanacak rekabeti tespit ediyoruz.
Belirlediğimiz hedef kitleye en kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacak çalışmaları hazırlıyoruz.
Oluşturduğumuz proje çerçevesinde çalışmalara devam ediyoruz.